Archiv novinek

 • Připravujeme zájezd do divadla

  Připravujeme zájezd do divadla

  Obec Bravantice ve spolupráci se Zámeckým spolkem Bravantice připravuje zájezd na divadelní představení "Sluha dvou pánů" Carla Goldoniho, které se uskuteční v pátek 14. 4. 2023 v 19 h v Lidovém domě ve Vsetíně.

  Vstupné, vč. dopravy autobusem činí 450 Kč.

  Zájemci se mohou přihlásit u p. Věry Šustkové na e-mailu: vera.sustkova@seznam.cz nebo prostřednictvím SMS na telefonním čísle 724 216 416 do 13. 3. 2023.

 • II. Velikonoční jarmark

  II. Velikonoční jarmark

  V sobotu 1. dubna 2023 od 11.00 hodin vás zveme na II. Velikonoční jarmark na nádvoří zámeckého areálu v Bravanticích.

  Celý článek

 • Zámecký zpravodaj - březen 2023

  Zámecký zpravodaj - březen 2023

  Vážení čtenáři,
  věříme, že se nám v loňském roce podařilo zlepšit informovanost o dění na našem zámku. Pravidelně vkládáme příspěvky na webové stránky zámku i obce. Také jsme v říjnu vytvořili účet na facebooku a měli jsme více možností se osobně setkávat nejen na zámku, ale i na dalších obecních akcích. Pro ty z vás, kteří stále dáváte přednost tištěným příspěvkům, jsme připravili další číslo zámeckého zpravodaje.

  Pokračovat na Zámecký zpravodaj

 • Přednáška - Kam i král chodil sám aneb historie záchodů

  Přednáška - Kam i král chodil sám aneb historie záchodů

  16. března 2023 zveme v 17.30 h do KD v Bravanticích na přednášku "Kam i král chodil sám aneb historie záchodů", kterou si pro nás připravil Mgr. Milan Rychlý, archeolog Muzea Jeseník.

  Posluchači se dozví velmi bohatou historii o vykonávání základní lidské potřeby od pravěku přes starý Řím, středověk až po náš moderní svět a zároveň zjistí, zda na toaletu opravdu chodil král sám, či co nás čeká v budoucnosti.

 • Brigády na zámku

  Brigády na zámku

  Obec Bravantice pořádá každou středu dobrovolnické brigády v areálu zámků. Zveme všechny příznivce a dobrovolníky do prostor zámků, které se snažíme společnými silami postupně uvádět do života. Odměnou bude pohoštění a chvíle strávené v prostorách těchto kouzelných objektů.

  Termíny brigád:

  středa 8. 3. 2023 od 16 hodin

   

  Montérky, rukavice a dobrá nálada je vítána.

  Všichni jste srdečně zváni.

  Více informací...

O zámku Bravantice

V roce 2021 se zámek znovu stal majetkem obce Bravantice.

Obec Bravantice zve na komentované prohlídky zámku a zámeckého areálu, které se obvykle konají o víkendech, po předchozí domluvě.

Kontakty

Bravantice 1,
742 81 Bravantice

+420 556 417 052
+420 595 171 183