Druhá brigáda na zámku v Bravanticích pro zájemce z řad veřejnosti

Druhá brigáda na zámku v Bravanticích pro zájemce z řad veřejnosti

Dne 28. 7. 2021 se uskutečnila na zámku v Bravanticích další brigáda pro zájemce z řad veřejnosti. Sluneční světlo už od minula proniká do zámeckých komnat a nyní „přišla na řadu Šípková Růženka“. Jelikož se technika vyvíjí svištěl na nádvoří mezi starým a novým zámkem místo ostrého meče křovinořez.

Parta brigádníků od minula se částečně obměnila, neboť někteří pracují na směny, ale k naší velké radosti se jejich počet téměř zdvojnásobil. Malí i velcí pomocníci opět vykonali velký kus práce venku i uvnitř zámku. Všem velmi děkujeme za nezištnou pomoc.

Vzhledem k tomu, že se zatím termíny brigád řídily na domluvě s prvními dobrovolníky, omlouváme se všem, kdo by rádi přišli pomoci, ale vyhlášený termín byl příliš krátký na to, aby mohli zareagovat. Postupně se budeme snažit vytvořit systém v plánování tak, aby všichni zájemci o pomoc dostali příležitost. Hlaste se prosím i nadále na obecním úřadě na tel. 605 343 366  nebo na e-mail: obec@bravantice.cz.

Rudolf Němec, starosta

Fotogalerie

O zámku Bravantice

V roce 2021 se zámek znovu stal majetkem obce Bravantice.

Obec Bravantice zve na komentované prohlídky zámku a zámeckého areálu, které se obvykle konají o víkendech, po předchozí domluvě.

Kontakty

Bravantice 1,
742 81 Bravantice

+420 556 417 052
+420 595 171 183